Oana Zavoranu a ajuns din nou la spital! Uite ce a patit de data asta! – VIDEO

(foto: facebook)

Oana Zavoranu a suferit din nou o cadere fizica. Vedeta a fost intubata si transportata de urgenta la spital, dupa ce a fost gasita inconstienta.

(foto: facebook)

Luni seara, la emisiunea „Un Show Pacatos”, telespectatorii care stateau linistiti in fotolii au avut un soc sa afle ca Oana Zavoranu a ajuns din nou, de urgenta, la spital. De aceasta data, se pare ca vedeta ar fi inghitit mai multe calmante, si chiar ar fi existat o banuiala ca ar fi vrut sa se sinucida. Ipoteza a fost infirmata de Razvan, iubitul Oanei, care a explicat ca vedeta  a ajuns la spital inconstienta din cauza aceleiasi sinuzite care i-a dat batai de cap si in urma cu doua saptamani, cand a fost internata la Spitalul Elias.

„Medicii au intubat-o si au transportat-o la Spitalul Floreasca din Capitala. Se pare ca vedeta nu se simtea bine de cateva zile si ar fi luat mai multe calmante, dar dupa cum a spus Razvan, nu poate fi vorba de nicio tentativa de sinucidere. Momentan, Oana este sub supraveghere. Personalul medical asteapta sa vada cum va reactiona la tratamentul administrat si va ramane internata peste noapte”, a explicat un reporter care a intrat in legatura directa in platoul lui Dan Capatos.

Mama Oanei a chemat si ea o ambulanta. Marianei Zavoranu i s-a facut rau, dupa ce a aflat ce i se intamplase Oanei.

VEZI VIDEO AICI!

author avatar
Andra Nesu
941 afisari
Zenville

Ultimele știri

proger