AcasăSPORTNicolita nu va mai juca in actualul sezon

Nicolita nu va mai juca in actualul sezon

Nicolita are trei goluri si sapte pase decisive in Ligue I

Mijlocasul roman al formatiei franceze St.Etienne are nevoie de aproape doua luni de pauza, dupa ce s-a accidentat sambata, in meciul de campionat cu Nice, pierdut cu 2-3 pe teren propriu.

Internationalul roman a fost titular la St.Etienne, s-a resimtit in startul reprizei a doua si i-a lasat locul lui Bakary Sako in minutul 65.

Blonda lui Banel a pozat pentru Playboy Belgia

RMN-ul efectuat luni a demonstrat ca ex-stelistul a suferit o leziune a muschilor ischio-gambieri, iar fotbalistul are nevoie de circa doua luni de pauza. Accidentarea vine intr-un moment in care Banel era urmarit de clubul rus Dinamo Moscova, dar si de o frumoasa juna franceza si blonda, pe numele ei de scena Fabianne, cu care se pare ca se va intretine pana la revenirea pe gazon.  Altfel, St.Etienne sufera o grea lovitura in lupta pentru calificarea in Europa League, formatia de pe “Geoffroy-Guichard” aflandu-se pe locul 6 in Ligue 1, cu opt etape inainte de finalul campionatului.