Ai o poveste fotografii, sau materiale audio/video care crezi ca merita sa fie publicate?
Scrie-ne pe pont[@]national.ro (fara [ ]) sau completeaza formularul de AICI!
Home » Sport » Halep, victorie lejera in sferturi, la Madrid

Halep, victorie lejera in sferturi, la Madrid

Autor:

Simona a trecut lejer de americanca Vanderweghe si si-a asigurat prezenta in semifinalele turneului de la Madrid, competitie pe care anul trecut a castigat-o.

12190125 1002792133114715 6294690212586116770 n simona 343x500 Halep, victorie lejera in sferturi, la MadridDupa 59 de minute de joc, rastimp in care adversara sa a castigat doar doua game-uri, Halep a parasit terenul in calitate de invingatoare. Tabela a aratat urmatorul scor: Halep-Vanderweghe 6-1, 6-1.

Abia dupa ce se va fi incheiat meciul dintre olandeza Kiki Bertens si letona Anastasija Sevastova, constanteanca va sti numele adsersarei din penultimul act al competitiei desfasurate in capitala Spaniei.

sursa foto: Facebook/Simona Halep