Ai o poveste fotografii, sau materiale audio/video care crezi ca merita sa fie publicate?
Scrie-ne pe pont[@]national.ro (fara [ ]) sau completeaza formularul de AICI!
Home » News » Steaua are 1-0 la pauza in meciul cu bulgarii de la TSKA Sofia

Steaua are 1-0 la pauza in meciul cu bulgarii de la TSKA Sofia

Autor:

Steaua conduce cu 1-0 la Cluj, in fata bulgarilor de la TSKA Sofia, in prima mansa a play-off-ului Europa League

STEAUA 300x216 Steaua are 1 0 la pauza in meciul cu bulgarii de la TSKA SofiaBucurestenii au deschis scorul prin stoperul George Galamaz, in minutul 16, cu o superba lovita de cap, dupa o centrare perfecta a argentinianului Brandan.  In minutul 42, atacantul Stelei, Tatu, a ratat o ocazie monumentala, singur-singurel cu portarul M’Bolhi.

STEAUA: Tatarusanu – Martinovici, Galamaz, Iliev, Latovlevici – Nicolita, Bourceanu, Brandan, Tanase – Tatu, M.Costea

TSKA: M’Bolhi – Ademar, Yanchev, Stoyanov, Delev, Trifonov, Michel, Bandalovski, Galchev, Zicu, Halilovici